Mainz-Goeth Shule ile Çamlıca Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ilk olarak Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Okul Öncesi programı ile tamamladı.

1995-2000 yılları arasında Korent Turizm’i kurarak yurtiçi ve yurtdışı turizmi ile kongre ve seminer organizasyonlarını yürüttü.

Çocuk sahibi olmasının hemen ardından turizm sektöründen ayrılarak, eğitim sektöründe yerini aldı.2001 yılında Dr.Hasan Güventürk ile İlk Adım Anaokulu’nun kurucusu oldu. Bu dönemde farklı gelişen çocukları yakından gözlemleme olanağı buldu. Türkiye’de Özel Eğitim alanında önemli bir yere sahip olan Fehmi Kaya’dan almış olduğu danışmanlık ve eğitim sonrasında farklı gelişen öğrencilerle çalışmaya başlamıştır.

2005 yılında Avrupa Rehabilitasyon Merkezi

2009 yılında Avrupa Çocuk Kulübü

2013 yılında World İnternational Amerikan Koleji’nde kurucu üye görevinde bulunmuş olup bu kurumlardaki  çalışmalarını aktif olarak devam ettirmektedir.

2018 yılında başlattığı Arem Engelli Turizm projesi ile, bu alanda bir ilki başlatmış bulunmaktadır.

Son olarak Eğitim, Üretim, Sanat Derneği Yönetim Kurulu Üyesi göreviyle dezavantajlı bireylerin sağlık , eğitim ,sosyal katılım ,istihdam ve barınma sorunlarına yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Additional Info